Jak wiecie, powstało już kilkaset stron dla kierowcy HGV dzięki portalowi www.allofuk.co.uk. Wielu z posiadaczy takich stron to jednoosobowe firmy Limited, ale również spora część to firmy Limited zatrudniające więcej niż jednego kierowcę/ pracownika/ dyrektora. Nie jest tajemnicą, że strony wykonane przez nasz portal oparte są na silniku WP (WordPress), ponieważ nie znalazłem lepszej darmowej aplikaci webowej CRM na darmowej licencji. Oczywiście to jest moje subiektywne zdanie, aczkolwiek sprawdza się i działa bez zarzutu. Z pomocą przychodzą aktualizacje. Poniżej krok po kroku jak zaktualizować stronę poprzez panel administracyjny w kilka chwil.

Krok 1

Wejdź do panelu admina. Możesz to zrobić wpisując nazwę swojej domeny następnie /wp-admin. Przykład www.twojadomena.co.uk/wp-admin i klikasz enter. Następnie logujesz się do swojego Panelu administracyjnego. i klikamy ikonkę aktualizacji – tak jak to jest na poniższej grafice

Później wyświetli się nam następująca strona i nasze serwery wykonują kopie zapasową (co 5 min.) dlatego nie jest ona konieczna i od razu przechodzimy do przycisku oznaczonego poniżej

Skrypt uruchomi aktualizację silnika naszej strony www, gdzie efektem finalnym będzie przeniesienie nas do strony z pełnymi informacjami na temat nadpisanych, czy tez dopisanych elementów WordPress.

Wracając do przycisku, którego używaliśmy na początku jak na grafice poniżej.

Kierowcy-HGV-Aktualizacja-WordPress

Zostanie nam wygenerowana strona z możliwością aktualizacji „wtyczek”. Zaznaczamy okienko „zaznacz wszystkie”, gdzie następnie klikamy w „Zaktualizuj Wtyczki”

Zostaniemy poinformowani o przebiegu aktualizacji oraz jej zakończeniu jak na grafice poniżej

Kolejnym krokiem jest ponowny powrót do przycisku, którego używaliśmy na początku (jak na grafice poniżej).

Kierowcy-HGV-Aktualizacja-WordPress

Zostanie nam wygenerowana strona z możliwością aktualizacji „motywów”. Zaznaczamy okienko „zaznacz wszystkie”, gdzie następnie klikamy w „Zaktualizuj Motywy”

Zostaniemy poinformowani o przebiegu aktualizacji oraz jej zakończeniu (jak na grafice poniżej).

I to już koniec. W kilku krokach zaktualizowaliśmy serce strony oraz dodatki w postaci wtyczek jak i motywy graficzne. Nie zapominajcie, że nie zawsze są wszystkie trzy elementy. Może być tylko jeden z nich.

Nie masz strony? Napisz do Nas koniecznie.

    Share This